Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Живети различитост у вртићу - каталошки број 557

razlicitost cip 15Након успешно реализованог пројекта „Вртићи без граница - више могућности за учење и развој деце раног узраста“, канцеларија УНИЦЕФ-а у Србији и Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије у сарадњи са Центром за интерактивну педагогију (ЦИП) и другим партнерима, уз подршку Швајцарске агенције за развој и сарадњу реализује пројекат "Вртићи без граница 2 - квалитетно инклузивно предшколско васпитање и образовање у Србији".
У оквиру поменутог Пројекта данас је у Регионалном центру Смедерево одржан први, уживо део семинара  “Живети различитост у вртићу”.
Остатак семинара ће се радити online, па су данас присутни учесници упознати са начином рада на moodle платформи. Комплетан програм стручног усавршавања васпитача на овом семинару намењен је развијању осетљивости за друштвену правду, уважавање различитости и интеркултуралност.
Данашњу обуку водиле су Весна Златаровић, Олга Лакићевић и Ангелина Скареп, психолози и стручњаци за образовање у ЦИП Центру.

Напишите ваш коментар