ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо све наставнике, васпитаче, стручне сараднике и директоре, који су заинтересовани за учешће на КОНКУРСУ за одобравање програма  сталног  стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2018/2019, 2019/2020. и 2020/2021. годину, да исти траје од 01.10.2017. године до 31.10.2017. године.

КОНКУРС је објављен у Просветном прегледу број 2737 од 28.9.2017. године, и на интернет адреси Завода за унапређивање образовања и васпитања www.zuov.gov.rs

Такође, обавештавамо вас да потребну документацију, у електронској форми, http://zuov-katalog.rs/ а у складу са захтевима Завода за унапређивање образовања и васпитања, могу поднети Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању, Смедерево, на имејл:snedeljkovic@rcsmed.edu.rs најкасније до уторка 24. октобра 2017. године.

Контакт особа: Сања Ж. Недељковић
телефон: 060/68.319.05

Обука за наставу Грађанског васпитања - каталошки број 967

gradjansko sep17Развој компетенција наставника у планирању, реализацији и евалуацији наставе Грађанског васпитања био је главни циљ данашњег семинара. Семинар „Обука за наставу Грађанског васпитања“ промовише ефективне и ефикасне метода и технике предавања, а све у циљу развоја ученичких компетенција и подстицања активизма младих у грађанском друштву.
Актуелност тема и Грађанског васпитања као изборног предмета донела је велико интересовање учесника, па смо поред учесника из нашег региона имали наставнике Грађанског васпитања из Београда, Пожаревца, Смедеревске Паланке, Велике Плане, Глоговца...
Морамо истаћи куриозитет да се семинар "Обука за наставу Грађанског васпитања" организује већ петнаести пут у нашем Центру уз, као што смо већ напоменули, увек велико интересовање просветних радника, а за то су свакако најзаслужније Марија Вуловић и Зорица Димитријевић, аутори и реализатори семинара.

Напишите ваш коментар