Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Мобилни свет наставе - каталошки број 222

mobilni svet nastaveОспособљеност наставника за коришћење мобилних уређаја (паметних телефона), таблет уређаја у комбинацији са рачунаром у комуникацији, ажурирању документације, ресурса који се користе у настави различитих предмета били су циљеви дводневног семинара "Мобилни свет наставе". Наравно, ови циљеви су и више него испуњени јер сама актуелност тема које је семинар обухватао а и мотивисаност предавача, утицали су на то да је радна атмосфера у РЦ-у и интеракција учесника била заиста одлична. Теме семинара су биле: Интернет, Гугл-отварање налога, његове могућности и сервиси, Мобилни уређаји-техничке спецификације, Клауд сервиси-провајдери и услуге, ПС рачунар; Инсталирање облака на ПиСи рачунару; Повезивање и подешавање "облака", Офис мобајл-инсталирање и његове могућности, начин коришћења.

Напишите ваш коментар