НТЦ систем учења – развој укупних способности детета - каталошки број 291

DSCF4670Дводневни семинар „НТЦ систем учења – развој укупних способности детета“ (кат.бр. 291) изазвао је велико интересовање учесника семинара-васпитача и стручних сарадника из ПУ „Наша радост“ Смедерево. Интересантне и важне теме: неурофизиологија, развој мозга, развој акомодације, функционално размишљање, приближили су и разјаснили еминентни аутори и реализатори семинара Ранко Рајовић и Урош Петровић. Циљеви семинара су свакако постигнути: подизање компетенција васпитача и стручних сарадника за разумевање значаја ране стимулације и подстицања укупног развоја деце, оспособљавање за употребу иноватинвих и стимулативних метода базираних на НТЦ систему учења.