Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Ученици као сарадници у настави страног језика - каталошки број 758

DSCF4752Семинар „Ученици као сарадници у настави страног језика“ (кат.бр. 758) одржан је 25. 11. 2017. године у Регионалном центру Смедерево. Семинар омогућава усавршавање наставника у вези са припремом и применом различитих активности кроз које ученици, на основу личних афинитета, преносе односно изражавају комуникативне намере на страном језику, чиме се уједно освешћују ученици о својим индивидуалним способима и могућностима, како би искористили различитости у циљу личног развоја и развоја другог. Теме програма су биле: Индивидуалне разлике као подстицај учењу страних језика; Ученик као сарадник у респонсибилној настави.
Изузетно мотивисани предавачи су професори са Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу.

Напишите ваш коментар