Континуирано усавршавање професора француског језика: La grammaire autrement- approche actionnelle - каталошки број 732

DSCF4959Непрекидно усавршавање професора француског језика развијањем нових техника наставе страног језика заснованих на когнитивном приступу, подизање ученикове мотивације за учење/усвајање француског језика су били циљеви семинара "Континуирано усавршавање професора француског језика: La grammaire autrement- approche actionnelle" одржаног 09.12. 2017. у Регионалном центру Смедерево.
Теме семинара су биле: Комуникативни приступ у настави француског језика; Језичка вештина слушања, језичка вештина читања; Тестирање и евалуација, провера и оцењивање, анализа грешака у настави.