Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Континуирано усавршавање професора француског језика: La grammaire autrement- approche actionnelle - каталошки број 732

DSCF4959Непрекидно усавршавање професора француског језика развијањем нових техника наставе страног језика заснованих на когнитивном приступу, подизање ученикове мотивације за учење/усвајање француског језика су били циљеви семинара "Континуирано усавршавање професора француског језика: La grammaire autrement- approche actionnelle" одржаног 09.12. 2017. у Регионалном центру Смедерево.
Теме семинара су биле: Комуникативни приступ у настави француског језика; Језичка вештина слушања, језичка вештина читања; Тестирање и евалуација, провера и оцењивање, анализа грешака у настави.

Напишите ваш коментар