Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Пројектни приступ учењу у функцији остваривања принципа интегрисаног и кооперативног учења у васпитној групи - каталошки број 589

DSCF5578Предшколска установа „Наша радост“ Смедерево организовала је семинар „Пројектни приступ учењу у функцији остваривања принципа интегрисаног и кооперативног учења у васпитној групи“ (кат.бр. 589) у просторијама Регионалног центра Смедерево.
Циљ семинара је био: упознавање васпитача са различитим програмским моделима са тенденцијом детаљнијег упознавања програмског приступа усмереног на односе, оснаживање васпитача да процењују и уважавају дететова рана искуства и да на темељуте процене обезбеђују програмски контекст у коме ће се омогућити деци да истражују околину, користе језик, учествују у активностима са вршњацима и различитим одраслим особама да би развили своје потенцијале, ширење знања о потенцијалима пројектног учења и његовог значаја за интегрисани приступ у учењу, овладавање техникама за: избор пројектних тема релевантних за децу, структурирање пројекта, избор средине и материјала за развијање пројекта, праћење и документовање и вредновање пројекта.

Напишите ваш коментар