Пројектни приступ учењу у функцији остваривања принципа интегрисаног и кооперативног учења у васпитној групи - каталошки број 589

DSCF5578Предшколска установа „Наша радост“ Смедерево организовала је семинар „Пројектни приступ учењу у функцији остваривања принципа интегрисаног и кооперативног учења у васпитној групи“ (кат.бр. 589) у просторијама Регионалног центра Смедерево.
Циљ семинара је био: упознавање васпитача са различитим програмским моделима са тенденцијом детаљнијег упознавања програмског приступа усмереног на односе, оснаживање васпитача да процењују и уважавају дететова рана искуства и да на темељуте процене обезбеђују програмски контекст у коме ће се омогућити деци да истражују околину, користе језик, учествују у активностима са вршњацима и различитим одраслим особама да би развили своје потенцијале, ширење знања о потенцијалима пројектног учења и његовог значаја за интегрисани приступ у учењу, овладавање техникама за: избор пројектних тема релевантних за децу, структурирање пројекта, избор средине и материјала за развијање пројекта, праћење и документовање и вредновање пројекта.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год