Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Ефикасним реаговањем до успешнијег решавања и превазилажења кризних ситуација - каталошки број 102

vrtic 18У Регионалном центру реализован је семинар "Ефикасним реаговањем до успешнијег решавања и превазилажења кризних ситуација" (кат.бр. 102), у организацији ПУ "Наша радост" Смедерево.
Општи циљеви семинара су били: оснаживање компетенција за препознавање безбедносних ризика и реаговања на њих; Унапређење знања и социјалних вештина потребних за превенирање, препознавање и поступање у кризним ситуацијама у васпитно образовним установама.
Теме програма: кризне ситуације, психолошке реакције у кризним ситуацијама, реаговање у кризним ситуацијама, превенција кризних ситуација и превенција ПТСП-а.

Напишите ваш коментар