Дете у програму и говорним разменама - каталошки број 522

DSCF5678Реализован је и четврти семинар у организацији ПУ "Наша радост" у просторијама РЦ Смедерево у протеклих десет дана - "Дете у програму и говорним разменама" (кат.бр. 522)
Циљеви су били: подршка у развоју професионалних компетенција кроз практично делање и сагледавање праксе из перспективе деце и породице, начини укључивања деце и породице у процес настајања и развијања програма, значај вршњачких односа и активне говорне прaксе и размене у развоју говора, комуникације.
Теме програма су биле: основе програма: реалан програм: везе и специфичности, дете у програму, дете у говорним разменама, родитељи у васпитној групи.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год