Theme-Based Instruction in Teaching English to Young Learners - каталошки број 745

englmart18Тродневни семинар "Theme-Based Instruction in Teaching English to Young Learners" (кат.бр. 745) намењен наставницима енглеског језика у основним школама одржан је у Регионалном центру Смедерево 18. и 19. новембра а трећи дан семинара је реализован данас- 10. марта 2018. Данашња радионица је првенствено подразумевала презентације везане за подучавање енглеског језика до 4. разреда основне школе: Participants’ Demonstration of Thematic Units for Teaching English to Grade 1, 2, 3 and 4 in Serbia.
Циљ семинара је развијање и унапређивање компетенција наставника енглеског језика за примену тематске (интегративне) наставе као иновативног приступа у настави енглеског језика на млађем узрасту.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год