Електронске оцене – праћење оцењивања и изостајања ученика путем Интернета - каталошки број 494

DSCF5834Данас је у Смедереву одржан семинар Електронске оцене. Јако добри домаћини а група радна и озбиљна! Колегинице и колеге су показали изузетно интересовање за наш семинар и велико залагање у савладавању данашњих задатака и на томе им се још једном захваљујемо! Наглашавамо да ће се у наредном периоду одржати још један семинар у организацији Регионалног центра у Смедереву управо због великог интересовања!