Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби - наш семинар у Орешковици

У ОШ "Ђура Јакшић" у Орешковици, надомак Петровца на Млави 20. 11. 2011. године реализован је семинар "Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби". Кроз густу маглу, путем покривеним поледицом, 21 учесник и предавачи Славица Гомилановић и Невена Перић, домогли су се ове мале, пријатне школе и у радној атмосфери провели за многе нерадни дан.
Дигитална учионица пружила  је могућност да се и ова група наставника и учитеља охрабри и оспособи за креирање интерактивних електронских вежби, како би својим ђацима учење учинили интересантнијим.

Погледајте утиске полазника семинара