cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише - Алексиначки рудници, 03.12.2011.

Пролеће, чак и у децембру, окупило је 55 наставника из  Алексиначких рудника и околних насеља тог 3. 12. 2011.године. Спремно су дочекали водитеље семинара "Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише", Соњу Милетић и Невену Перић.
Распоређени у 2 учионице, вредно су изучавали науку о оцењивању кроз интерактивне технике учења. Да су били заиста вредни потврђује и податак да бројни продукти њиховог рада нису пронашли довољно места на зидовима учионица, те су њима украсили ходник школе.