Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише 22.01.2012.

Још једном се потврдило да је оцењивање попут магнета за све наставнике. Иако је семинар по четврти пут организован у нашем Центру, и овог пута је интересовање било велико, што доказује да су професори уочили вредност и квалитет тема али и мотивисаност, стручност и озбиљност аутора семинара да заједно са њима прођу кроз једну врло деликатну област у школству, већ поменуто оцењивање.
Кроз низ радионица, ауторке семинара Соња Милетић и Невена Перић, су присутним колегама указале на кључна места у процесу оцењивања, како да кроз игру деци приближе градиво и тиме их мотивишу, што ће у крајњем збиру дати и много боље оцене а што ће децу свакако још више мотивисати за даљи рад.

Слике са семинара