Награда и казна - педагошки избор или нужност 12. и 13. 05.2012.

У протекла два дана у нашем Центру одржан је семинар "Награда и казна - педагошки избор или нужност", каталошки број 570 - изборни.
30 учесница из смедеревских школа је са реализаторима семинара Момчилом Степановићем и Слађаном Обрадовић уз свесрдну помоћ Весне Петровић, прошло низ радионица са разним темама: Животне вредности, успех и очекивања, нове педагошке компетенције, темпераменти – основа различитости, темпераменти – практичне активности, мотивација и учење, награђивање и кажњавање, хуманистички приступ настави, договарањем до успеха...
Семинар је завршен поделом уверења а у неформалном разговору након семинара, предавачи нису могли да сакрију одушевљење условима за рад у Центру као и креативним и активним учесницама, изузетно заинтересованим за теме које су се обрађивале.

Презентације и материјал коришћен на семинару