Формирање мреже предшколских установа - IMPRES 14.05.2012.

У наставку IMPRES пројекта "Формирање мреже предшколских установа", данас је одржан семинар који је за главну тему имао представљање досадашњих резултата. Да подсетимо, први семинар одржан је у септембру прошле године. Поред овога говорило се и о циљевима оптимизације предшколског васпитања и образовања као и о томе који су то предуслови за што бољу оптимизацију, наравно у зависности од града где се Програм спроводи. Као и на првом семинару у оквиру Пројекта, и данас је реализатор била г-ђа Љиљана Васић, док је у једном делу семинара, предавање одржао гост из Финске, г-дин Kari Pitkanen, консултант на Пројекту.