Ка бољем разумевању 4 - 20.05.2012.

Семинар "Ка бољем разумевању 4" окупио је данас, по други пут у Регионалном центру, професоре енглеског језика из основних и средњих школа. Као својеврсни наставак семинара одржаног у децембру прошле године, данашње предавање донело је учесницима нове теме. Понајвише се говорило о употреби интернета у настави као и о новинама које би требало да унесу живост у саму наставу и још више ученицима приближе страни језик, те да их мотивишу за бољи рад. Предавачи на данашњем семинару били су Валентина Гаврановић и Љубиша Саша Јовановић.