Стручна трибина "Здрави стилови живота" - одговорно живљење

У организацији Савеза учитеља Републике Србије (СУРС) вечерас је у великој сали Регионалног центра одржана акредитована стручна трибина "Здрави стилови живота" - одговорно живљење. На до сада најпосећенијем скупу одржаном у нашем Центру; присутно је било 167 учесника, говорило се о континуираном развоју професионалних компетенција учитеља, наставника, стручних сарадника запослених у основним школама и васпитача запослених у предшколским установама. Излагач је била Жана Борисављевић из организације „Образовање плус“.
У другом делу трибине менаџери компаније "Дунав осигурање" изнели су део пројекта, који је иначе под покровитељством ове компаније: "Одговорно живљење", а који за циљ има оснаживање наставника, васпитача и родитеља за подстицање развијања одговорности код деце.
Модератор вечерашње трибине била је Мирјана Илић из СУРС-а.