Креативна будућност кроз креативно дете 21.22. и 23.24.08.2012.

Друштво учитеља Општине Смедерево у сарадњи са Регионалним центром Смедерево у протекла четири дана организовало је семинар "Креативна будућност кроз креативно дете". 56 учитеља је били подељено у две групе, па је за прву групу семинар одржан 21. и 22. август, а за друга 23. и 24. августа.
Аутори и реализатори семинара, Лидија Петковић и Наташа Ћирић су са полазницима семинара, кроз низ радионица обрадили више тема; навешћемо неке од њих: Олуја идеја (Brainstorming);Техника записивања мисли и идеја (Brainwriting); Дивергентно мишљење; Мапе ума у креативности; Техника упарених речи; Теорија 6 шешира; Гордон техника; Како ометамо креативност; Како подстичемо креативност...