Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише 16.09.2012.

Нова школска година и ново дружење са "Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише" донело је још једном сјајне теме, у интерпретацији аутора семинара Невене Перић и Соње Милетић, које попут магнета привлаче просветне раднике, па је и овог пута интересовање било огромно.
Велико интересовање за семинар је и очекивано јер је оцењивање једно од најделикатнијих области а приступ том процесу, заснован на континуираном праћењу напредовања ученика може довести до сјајних резултата. Поред овога, аутори се током семинара труде да кроз низ радионица оснаже наставнике за креативно осмишљавање наставних активности.
Искористили бисмо прилику да обавестимо све учеснике који нису били у могућности да данас присуствују семинару, да ћемо исти поновити у што краћем року.