Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Да глумимо заједно - наш семинар у Сараорцима

Програм је подржан од стране Центра и налази се у Каталогу под бројем 356.
У Основној школи „ Херој Света Младеновић“ у Сараорцима, 13. 10. 2012. године, одржан је први семинар „Да глумимо заједно“.
Овај програм је настао као резултат рада наставника у оквиру школског фестивала који се реализује већ неколико година. Ауторке и реализаторке овог семинара, Весна Радуновић и Биљана Тодоровић, потрудиле су се да своја искуства поделе са колегама. Дочекала их је топла и пријатна атмосфера у школи. Полазници семинара били су веома активни, креативни и спремни за размену искустава о једној веома важној теми – укључивање деце са сметњама у развоју у ваннаставне активности.
Циљ програма је повећање компентенција наставника за мотивацију родитеља и ученика за учешће у школским манифестацијама. На основу анализе упитника за учеснике семинара, можемо рећи да је овај семинар побудио жељу код колега да се и овим ученицима пружи још већа могућност укључивања у свим дешавањима у школи.