Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Завичајна школа наслеђа

У организацији нашег Центра, а уз помоћ аутора и сарадника Центра, Татјане Гачпар, директорке Музеја у Смедереву и Невене Перић, реализован је семинар Завичајна школа наслеђа. Акредитовани семинар, који је подржао Регионални центар Смедерево, одржан је у Вили Обреновића у Смедереву. Сам амбијент Виле и окружења дао је посебан печат и учинио да полазници семинара са великом пажњом прате и иначе интересантна излагања водитеља.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">