Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Континуирано усавршавање професора француског језика - Како прилагодити час по мери ученика

У оквиру континуираног усавршавања професора француског језика, данас је одржан семинар "Mettre les élèves au coeur de l’apprentissage - Како прилагодити час по мери ученика", као део тродневног семинара из Каталога, под редним бројем 824 у трајању од 8 сати.
Предавач на данашњем семинару била је Анастазија Јадријев-Дошеновић, шеф француског колегијума - Задужбина Илије М. Коларца,  а гости, аташе Амбасаде Француске, господин Fabrice Peutot и Милена Милановић из Удружења професора француског језика Србије.
Предавању је присуствовало двадесет професора француског језика из Подунавског и Браничевског региона и на основу прегледаних евалуација било и више него задовољно наученим на семинару.