Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Континуирано усавршавање професора француског језика - Како прилагодити час по мери ученика

У оквиру континуираног усавршавања професора француског језика, данас је одржан семинар "Mettre les élèves au coeur de l’apprentissage - Како прилагодити час по мери ученика", као део тродневног семинара из Каталога, под редним бројем 824 у трајању од 8 сати.
Предавач на данашњем семинару била је Анастазија Јадријев-Дошеновић, шеф француског колегијума - Задужбина Илије М. Коларца,  а гости, аташе Амбасаде Француске, господин Fabrice Peutot и Милена Милановић из Удружења професора француског језика Србије.
Предавању је присуствовало двадесет професора француског језика из Подунавског и Браничевског региона и на основу прегледаних евалуација било и више него задовољно наученим на семинару.