Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Састанак стручних сарадника, педагога и психолога

На иницијативу Маје Оклобџије Слијепчевић, психолога у Техничкој школи у Смедереву, одржан је састанак стручних сарадника, педагога и психолога из основних и средњих школа са територије града Смедерева.
Циљ сусрета била је међусобна размена, подршка и иницирање сарадње у оквиру различитих пројеката у којима учествују предшколске установе, основне и средње школе.
Предложени су облици и динамика рада на годишњем нивоу а читав процес пратила је и подржала и просветна саветница Весна Милетић.
Педагози, Марина Станојевић из предшколске установе "Наша радост" и Маријана Васиљевић из основне школе "Бранислав Нушић", приказале су презентације са студијског путовања у Финску.