Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Примена блога у настави коришћењем популарног Web алата Wordpress

Семинар "Примена блога у настави коришћењем популарног Web алата Wordpress" организовали смо по други пут због великог интересоања просветних радника.
Како практична примена семинара, тако и повезивање садржаја наставе са друштвеним мрежама, те примена доступних е-ресурса у настави, иначе врло популарних код ученика, привукла је и овог викенда 20 учесника, колики је и капацитет наше компјутерске учионице.Аутори и реализатори семинара Слађана и Никола Радивојевић су кроз детаљан приступ, step-by-step, заједно са учесницима прошли комплетан пут од упознавања са концептом блога и wordpress-a, до тога да је сваки полазник семинара направио свој блог.
Семинар је акредитован уз подршку нашег Центра и налази се у Каталогу под редним бројем 269.