Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Наши семинари у Нишу и Петровцу

Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби

13.11.2012. - Петровац на Млави

У оквиру пројекта "Пут на исток" - Промоција регионалних центара у општинама источне Србије и "Језик и култура Влашке националне мањине", Регионални центар Смедерево, организовао је акредитовани семинар "Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби", каталошки број 509 у ОШ "Бата Булић" у Петровцу, на коме је присуствовало 34 наставника из 8 основних школа у овој општини. Аутори и реализатори семинара су Невена Перић и Славица Гомилановић.

Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише

10.11.2012. - Ниш

Аутори и реализатори семинара "Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише", каталошки број 437, Невена Перић и Соња Милетић били су ове суботе гости Регионалног центра у Нишу. Основни циљеви семинара су оспособљавање наставника за креирање инструмената за континуирано праћење напредовања ученика као и упознавање креативних наставних метода и техника. Семинару је присуствовало 16 учесника.