Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Да глумимо заједно

Акредитовани семинар "Да глумимо заједно", каталошки број 356, као основни циљ има повећање компетенције наставника за мотивацију родитеља и ученика са сметњама у развоју за учешће у школским представама. Такође, битна ставка јесте стварање позитивне социјалне климе код свих учесника (реализатора) представе и укључивање деце са сметњама у развоју у припрему и релизацију представе. Аутори и реализатори данашњег семинара су Весна Радуновић и Биљана Тодоровић.