Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Нова генерација - програм изградње капацитета омладинских удружења и неформалних група

Од данас, па у наредне четири суботе, Регионални центар у Смедереву биће домаћин "Програму изградње капацитета омладинских удружења и неформалних група - Нова генерација", који се спроводи у партнерству са Канцеларијом за младе Смедерево, Идеосфером, Београд и Министарством омладине и спорта Републике Србије.

Нова генерација је семинар за будуће омладинске активисте и подразумева четири целодневна тренинга једном недељно из области правних и друштвених оквира активизма, позиционирања и стратешког планирања, прикупљања средстава и пројектног менаџмента, као и комуникација у тиму и са јавностима.

Програм ће похађати 25 активиста Канцеларије за младе и ученика средњих школа са територије Града Смедерева

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">