О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Израда школског сајта

И поред снега који од јуче пада у нашем граду, учесници семинара "Израда школског сајта", махом из Браничевског округа, на челу са ауторима и реализаторима, Милорадом Славковићем и Зораном Луковићем, у протекла два дана успешно су савладали основе software-ског пакета Joomla-а. Осим предавања и вежби током семинара, учесници су добили и савршено "step by step" упутство за креирање сајта "од нуле".

Током два дана, сви учесници су самостално, уз надзор предавача, успешно направили пробни сајт. Како је то тек почетак, од учесника тек треба очекивати праве резултате у визуелном али и у функционалном изгледу поменутих (пробних) сајтова.

Ово и јесте основни циљ семинара; да подстиче креативне потенцијале наставника у креирању web страница.