О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Угледни час – прилика за све - наш семинар у Шапцу

Снежна олуја, мећава и колапс у саобраћају нису спречили да се у Регионалном центру  у Шапцу у суботу, 8. 12. и недељу, 9. 12. 2012.г., одрже још два семинара Угледни час - прилика за све у реализацији  Биљане Тодоровић и Слађане Доброте, уз увек велику подршку Регионалног центра у Смедереву.
Професори средње уметничке школе и стручне хемијске и текстилне средње школе су имали прилику да се упознају са садржајем, начинима и идејама за израду сценарија за угледни час на коме ће укључити све ученике у складу са њиховим могућностима  и способностима. Учесници су показали заинтересованост да у свом будућем раду користе што већи број иновативних метода , облика и средстава и на тај начин унапреде свој професионални развој и образовни и васпитни развој својих ученика.