Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Добробит животиња и ми 16. и 17. март 2013.

У протекла два дана наш Центар је био домаћин семинару "Добробит животиња и ми", подржаном од стране Организације за поштовање и бригу о животињама - ORCA. Циљ семинара било је упознавање учесника о добробити животиња са акцентом на допринос емоционалном, социјалном и моралном развоју ученика кроз разумевање повезаности добробити човека и животиња... Учесници семинара били су првенствено биолози, међутим, занимљивост тема привукла је и професоре других предмета, као и стручне сараднике у школама, што истичемо са посебним задовољством. Реализатори дводневног семинара били су Биљана Ђуровић и Драгана Богдановић, а о техничким детаљим семинара се можете информисати на следећем ЛИНКУ.