Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Органска хемија под лупом 23. и 24.03.2013.

У суботу и недељу, у нашем Центру одржан је семинар за професоре хемије: "Органска хемија по лупом". Полазници семинара, њих 23, из школа у Подунавском и Браничевском округу, имали су прилику да од предавача Радојке Ђурђевић и Олгице Срдић чују низ нових идеја у циљу побољшања квалитета и иновирања наставе применом нових наставних метода, те унапређењу наставе Органске хемије. У току семинара договорен је и састанак Подружнице српског хемијског друшта у Регионалном центру, у понедељак у 12:30 часова.