Угледни час - прилика за све - наш семинар у Новом Пазару 06. и 07. 04.2013.

Овог викенда, 06. и 07. 04. 2013.године, на захев колега из Новог Пазара, одржани су 5. и 6. по реду семинари , Угледни час-прилика за све. Наставници основних и средњих школа су имали могућност да добију све потребне информације везане за креирање и реализацију угледних часова на којима ће моћи да укључе све ученике, како оне који имају некакве сметње у развоју тако и оне који су надарени. Предавачи, Биљана Тодоровић и Слађана Доброта су на задовољство колега дале неке идеје, информације, потребне одговоре и на такав начин олакшале колегама у самом процесу даљег стручног усавршавања као и јачању унутрашње мотивације у даљем процесу васпитно-образовног рада.