О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

"Школа и јавност" 2

И по други пут су у нашем Центру, програм и водитељи семинара "Школа и јавност" одушевили све учеснике. Морамо, опет, признати да су се и учесници својим залагањем и  креативношћу одужили на најбољи могући начин. Подсећања ради, исти семинар је већ одржан 11. и 12. децембра прошле године, а због огромног интересовања, одлучили смо да га поновимо, пар месеци касније, 12. и 13. марта. Интересовање је опет било велико што због саме теме семинара и области које обрађује, тако и због сјајних утисака, које су, сигурни смо, учесници првог семинара, пренели својим колегама.

Неке од основних теме које су обрађене су: односи са јавношћу; Правила у пословној комуникацији запослених у школи; Визуелни идентитет и средства визуелне комуникације; Организовано деловање на промоцији школе... Аутори и водитељи семинара су Валентина Златановић-Марковић и Ивана Станаћев.

Семинару су присуствовали просветни радници Подунавског и Браничевског округа.

Слике са семинара