Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

"Буди мушко - не стиди се да мислиш" 22.-24.11.2011.

Центар Е8 и Канцеларија за младе Смедерево организoвали су тродневну обуку за младиће прве и друге године средње школе који ће имати задатак да у Смедереву оснују "БУДИ МУШКО КЛУБ" који ће се бавити превенцијом насиља у друштву. Бити члан овог клуба је већ престиж међу младићима у Србији и региону. После обуке ови млади људи организоваће две акције које ће за циљ имати промоцију родне равноправности у Смедереву.
БУДИ МУШКО КЛУБОВИ су основани као клубови средњошколаца који желе да се на креативан начин ангажују на промовисању животних вредности одговорних и зрелих младића.

Обуци у нашем центру је присуствовало 25 момака који су кроз низ радионица у току три дана прошли обуку.