Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

IV семинар пољопривредне саветодавне и стручне службе Смедерево 28. - 30.11.2011.

Пољопривредна саветодавна и стручна служба Смедерево је у протекла три дана организовала "Зимску школу за пољопривредне произвођаче".
28. новембра, првог дана предавања, заступљене су биле воћарске теме, другог дана, 29. новембра, ратарско-повртарске и 30. новембра, трећег и последњег дана, сточарске теме.
Семинар је отворила директор ПССС Смедерево, Биљана Николић а након уводне и поздравне речи, присутне је поздравио градоначелник Смедерева, господин Предраг Умичевић, који је изразио задовољство великим одзивом пољопривредника и у пар речи се осврнуо на тематику семинара, пожелевши учесницима да се у наредним годинама окупљају у бољим околностима по пољопривреду.
У радном делу семинара, сва три дана, учесницима, њих, преко 150, се обратило 16 предавача из већ споменутих области, воћарства и виноградарства, ратарства и повртарства, и сточарства.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">