Унапредимо дечији развој

Норме развоја говора и језика; врсте, узроци и детекција говорно-језичких, графомоторних и визуоперцептивних поремећаја су неке од тема које су се у протекла два дана обрађивале на семинару "Унапредимо дечији развој". Са 30 наставника и професора, васпитача у предшколским установама као и стручних сарадника, аутори програма Силвана Пунишић и Марина Вујовић су у два дана разрадиле теме које су прилагодиле саставу присутних учесника. Након завршетка семинара смо у разговору са учесницима добили сјајне коментаре у вези са семинаром, па ћемо и због овог али и због великог интересовања, семинар поновити почетком следеће године.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год