Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Унапредимо дечији развој

Норме развоја говора и језика; врсте, узроци и детекција говорно-језичких, графомоторних и визуоперцептивних поремећаја су неке од тема које су се у протекла два дана обрађивале на семинару "Унапредимо дечији развој". Са 30 наставника и професора, васпитача у предшколским установама као и стручних сарадника, аутори програма Силвана Пунишић и Марина Вујовић су у два дана разрадиле теме које су прилагодиле саставу присутних учесника. Након завршетка семинара смо у разговору са учесницима добили сјајне коментаре у вези са семинаром, па ћемо и због овог али и због великог интересовања, семинар поновити почетком следеће године.

Напишите ваш коментар