О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Унапредимо дечији развој

Норме развоја говора и језика; врсте, узроци и детекција говорно-језичких, графомоторних и визуоперцептивних поремећаја су неке од тема које су се у протекла два дана обрађивале на семинару "Унапредимо дечији развој". Са 30 наставника и професора, васпитача у предшколским установама као и стручних сарадника, аутори програма Силвана Пунишић и Марина Вујовић су у два дана разрадиле теме које су прилагодиле саставу присутних учесника. Након завршетка семинара смо у разговору са учесницима добили сјајне коментаре у вези са семинаром, па ћемо и због овог али и због великог интересовања, семинар поновити почетком следеће године.