"Философија са етиком" - трећи део

Завршен је и последњи део, троделног семинара, "Философија са етиком". Данашње предавање отворила је, представљањем предавача, аутор семинара, госпођа Олга Вучић, која је, након тога, реч препустила Радмили Корици-Тошовић, школском психологу, која је обрадила тему: "Ступњеви развоја свести и могућност разумевања апстрактних питања". У наставку дана, предавања су, кроз радионице и дискусије, одржале професорка Олга Вучић са темама "Морал и професија, етика и медицина", "Нова етика животне средине" и "Моралне дилеме у односу на трансплантацију и донорство", као и Др. Ирина Деретић која је полазницима семинара држала предавање и продискутовала о теми "Платоново учење о три дела душе".

Опширније о техничким детаљима семинара

Слике са трећег дела семинара

Повезане вести:

Философија са етиком - први део 5.3.2011.

Философија са етиком - други део 19.3.2011.