Тренинг за тренере – обука за стицање знања, способности и вештина за рад са групом 23.09.2012.

У Каталогу програма сталног стручног усавршавања наставник, васпитача и стручних сарадника за школску 2012/13. и 2013/14. налази се 13 програма акредитованих уз нашу помоћ. Како бисмо вештину и способност рада са групом наших реализатора подгли на још виши ниво, организовали смо семинар намењен баш тој области - "Тренинг за тренере – обука за стицање знања, способности и вештина за рад са групом".
Пре самог семинара, присутне ауторе, а сад слободно можемо рећи и сараднике, поздравио је директор Центра, мр Боривоје Јаношевић, пожелевши им срећан рад и што више одржаних семинара у наредном периоду, изневши том приликом техничке детаље у вези са будућом сарадњом аутора/реализатора и Центра.
Аутори семинара, Милица Брстина Кочиш и Јован Кочиш у току рада су преносили своје искуство колегама, указивали им на то које способности и вештине треба да поседују тренери, које су то потешкоће у раду са групом и како их најбоље превазићи, који су то задаци које тренери имају пре, за време и после семинара...
На крају, морамо да се захвалимо свим присутним ауторима/реализаторима, са којима смо данас договорили низ врло битних ствари за сарадњу те да констатујемо да се позиву да присуствују семинару нису одазвали сви аутори/реализаори подржаних семинара.