Мала изложба дечијих радова

Уочи дводневног семинара посвећеног ликовној култури, "Савремени методички приступ  дечјем ликовном стваралаштву" организовали смо  малу  изложбу дечијих радова у холу нашег Центра. Одабрани радови ће након завршетка семинара добити и своју сталну поставку, украшавајући зид велике сале у Регионалном центру. Захваљујемо се свим школама које су нам поклониле радове и учествовале у овој нашој малој акцији а позивамо и све остале да им се прикључе. Неке од радова можете погледати овде али вас позивамо да посетите Центар и погледате целу изложбу.