Састанак са представницима школа

У оквиру припрема за организацију и спровођење завршног испита ученика основних школа за школску 2010/2011. годину и уписа ученика у први разред средње школе за школску 2011/2012. годину, Окружна комисија за завршни испит и упис ученика у средњу школу за Подунавски управни округ, одржала је састанак са представницима школа, ради припреме чланова школских комисија за наставак планираних активности.

Састанак су као и приликом обуке супервизора, водиле Јелена Антонијевић и Душанка Стојковић, просветни саветници Министарства просвете и науке, Републике Србије.

Састанку су присуствовали директори основних и средњих школа и координатори из основних школа.