Srecna Nova godina

Радионица француског језика

Након учествовања на семинару посвећеном француском језику "Континуирано образовање професора француског као страног језика" професорка Гимназије у Смедереву, Снежана Илишковић дошла је на идеју да би уз коришћење сјајних могућности које наш Центар пружа, неколико часова, кроз радионицу, могла са својим ђацима да одржи у Регионалном центру. Двадесетак ученика наше Гимназије је око два школска часа имало прилику да посети најразличитије сајтове, тематски везане за Француску и Француски језик и уз стручну помоћ професорке Илишковић, одради изузетно значајне вежбе за чију изведбу до сада ученици нису имали тако повољне могућности.
Из разговора са ученицима и професорком, након овог кратког курса, није било тешко видети позитивно изненађење и задовољство пруженим условима, уз обострано изражену жељу да је ово тек почетак сарадње.
У име Регионалног центра за стручно усавршавање ову прилику користимо да похвалимо иницијативност колегинице Илишковић, која је самом променом радног амбијента већ остварила значајан дидактички и методички циљ.
Биће нам задовољство и с радошћу ћемо примити и све остале колеге и њихове ученике за овакве и сличне активности.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">