Састанак са представницима школа

Окружна комисија за завршни испит и упис ученика у средњу школу за Подунавски управни округ, одржала је трећи састанак са представницима школа, ради припреме чланова школских комисија за наставак планираних активности.

Састанку су присуствовали директори основних и средњих школа као и координатори из основних школа.

На састанку се детаљније говорило о обрасцима за завршни испит које су директори и координатори добили на компакт диску у Приручнику за спровођење завршног испита., на прошлом састанку, а које можете преузети и на нашем сајту. Поред овога, говорило се и о Упутство за заштитне кесе.

Састанак су као и претходних пута водиле Јелена Антонијевић и Душанка Стојковић, просветни саветници Министарства просвете и науке, Републике Србије, као и Бранко Дукић, члан комисије за завршни испит и упис ученика у средњу школу.