Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Формирање мреже предшколских установа

У оквиру уводног, промотивног семинара - Формирање мреже предшколских установа, који је у протекла два дана одржан у нашем Центру, учесници су се понајпре упознали са Програмом, говорило се о разумевању и очекивању учесника од Програма, али и обрнуто, очекивању Програма од самих учесника. Такође, разматрале су се појединачне улоге сваког учесника, могућности за остваривање циљева Програма / побољшања у покривености предшколским образовањем и у квалитету рада. Вршио се преглед досад урађеног кроз Програм, прегледали почетни резултати, проблеми, могућности уопштено... Размењивала су се искуства, знање и потребе учесника у односу на представљене резултате, проблеме и могућности... Говорило се и о примерима добре праксе у иностранству и код нас (локалне мреже), о локалним потребама и могућностима за заједнички рад у мрежи. И на крају овог уводног семинара, учесници су видели користи и дугорочни утицај на различите структуре које рад у локалној / кластерској мрежи може да оствари и утицај на Програм.

Реализатор и водитељ семинара је била г-ђа Љиљана Васић, а учесници, њих 17, из градова који су аплицирали за овај Програм у првом кругу: Аранђеловац, Петровац на Млави и Пожаревац.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">