Актив директора основних и средњих школа

Градоначелник Смедерева, господин Предраг Умичевић, данас се са сарадницима, председником Скупштине Града Смедерево, господином Бранчетом Стојановићем, помоћником градоначелника за образовање, господином Драганом Станићем и начелником Јавних служби, госпођом Горданом Соле, сусрео са директорима свих основних и средњих школа у Општини.
Основна тема разговора је било пословање школа на почетку школске године са посебним освртом на материјалнио финансијско пословање. Градоначелник је упознао присутне са тренутном ситуацијом и реалним могућностима које ће постојати у месецима који следе.
Састанку су присуствовали и представници Општинске просветне инспекције, Мирјана Петровић и Ненад Анђелић.