Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Радионица: ‘’Наставник – између дужности и креативности’’

Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево и издавачка кућа Data Status, уз подршку издавачких кућа Cambridge University Press и MM Publications за енглески језик и CLE International за  француски језик данас су организовали двочасовну радионицу из енглеског, односно француског језика под називом "Наставник – између дужности и креативности".
Радионицама су присуствовали професори енглеског и француског језика из Подунавског и Браничевског региона, а водитељи су били Ивана Милошевић, саветник за енглески језик, односно Јовица Микић за француски, уз свесрдну помоћ Мирјане Гогић, саветника за стране језике издавачке куће Data Status.