Презентација у оквиру конкурса "Креативна школа"

Верујемо да је снег у сред јануара изненадио све позване учеснике, па је то разлог релативно слабе посете на више него занимљивој и пре свега корисној презентацији Завода за унапређивање образовања и васпитања. У првом делу презентације се говорило о конкурсу "Креативна школа". Завод за унапређивање образовања и васпитања у сарадњи са Мајкрософтом и ове године, по осми пут, организује овај конкурс  у оквиру кога запослени у образовању имају прилику да  афирмишу свој педагошки рад као и да размењују примере добре праксе коришћењем Базе знања.
Досадашњи резултати, број пријављених радова и број корисника Базе знања, указују да постоји велико интересовање наставника да представе своје идеје  и поделе их са другима. У конкуренцији целе Европе, претходних година, радови наших наставника били су два пута награђени што додатно указује на њихов квалитет.
Предавачи на данашњем скупу били су; Зоран Спасић и Љиљана Филиповић, саветници координатори Центра за стручно образовање и образовање одраслих и Татјана Мишовић, саветник координатор Центра за развој програма и уџбеника, која је у пар реченица представила сајт Креативне школе. У последњем делу презентације, свој рад имала је прилику да представи професорка биологије Надица Лазић-Савић, чија је презентација награђена на прошлогодишњем конкурсу.

О свим детаљима Конкурса можете се обавестити на сајту Завода www.zuov.gov.rs или на  адреси  www.kreativnaskola.rs .