Састанак директора школа са начелником Школске управе

Данашњем састанку представника Школске управе Пожаревац, начелнице Весне Здравковић са сарадницама из Одељења ШУ у Смедереву, Јеленом Антонијевић и Весном Милетић, осим директора основних и средњих школа, присуствовали су и секретари школа као и представници Просветне инспекције Града Смедерево.
На састанку се разговарало о припреми и спровођењу завршног испита на крају основног образовања и васпитања, где су свим присутним учесницима подељени приручници. Поред овога, директори су укратко информисани и о предстојећем поступку формирања листе запослених који имају право на преузимање и о наручивању бесплатних уџбеника.