Градско такмичење ђачких парламената

Данас је у нашем Центру одржано Градско такмичење ђачких парламената Смедерева у решавању школских проблема. Такмичењу су ове године присуствовали представници осам школа са укупно 21 такмичаром. Тест је обухватио два дела, тако да су у првом делу решавани проблеми везани за функционисање школа, а други део је садржао појмове из демократије, грађанског васпитања, евроинтеграција... Тест су саставили: Весна Милетић, просветни саветник, Данијела Мандић, градски просветни инспектор, Јелена Здравковић, психолог и Борис Здравковић, професор географије.
На почетку такмичења, присутне ученике је поздравио и пожелео им срећан рад господин Миша Ивковић, члан Градског већа.

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

1. ОШ "Доситеј Обрадовић", Смедерево – 86 поена