Данас смо имали најдраже госте...

Настављајући праксу да Регионални центар буде отворен за све - а пре свега за ученике, након ученика Гимназије и Техничке школе, један број ученика ОШ "Бранислав Нушић" - са својом учитељицом, Славицом Антоновић, провео је данас неколико сати у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању.
Иако је овај Центар првенствено намењен наставницима, директор Центра  је са задовољством омогућио да малишани виде где се усавршавају њихови наставници и уживају у свему што ова институција пружа, истакавши да  ученици и треба да буду крајњи добитници - корисници свега што се овде догађа.